Коли мова заходить про методи, які застосовують російські спецслужби, вражає деякий примітивізм і ставка на людські слабкості, яка, як їм здається, завжди дає результат.
Випадок, про який піде мова, зовсім не виняток. Хочете зробити успішну кар’єру російського дипломата? Тоді вам треба набратися «скреп» в Московському патріархаті, маючи при цьому нетрадиційну сексуальну орієнтацію.

І тоді, можливо, у вас з’явиться шанс зайняти відразу ж посаду Другого секретаря російського посольства в Україні. Саме так вийшло у православного російського дипломата Шаповалова Ігоря Петровича і навіть без профільної дипломатичної освіти.

Як саме в’яжуться православні догми з любов’ю до нетрадиційного сексу у вигляді мужеложества, віддаємо на відкуп фахівцям. А ось те, як російські спецслужби використовували це для вербування священиків Московського патріархату в Україні (УПЦ МП) — досить проста і дієва схема. Маючи на руках такий компромат, можна реалізовувати в подальшому, через завербованого агента, різні завдання, без побоювань, що цей самий агент зірветься з гачка. Що, в принципі, ми і спостерігаємо в останні роки.

Пропонуємо вашій увазі — надзвичайно цікаве відео. Воно проллє світло на постать Шаповалова — «Германа», який був співробітником Міністерства закордонних справ Росії і працював в посольстві РФ в Україні до 2014 року, а зараз працює начальником департаменту із зовнішніх зв’язків в міністерстві освіти і науки Росії (країна-агресор).
Тільки переглянувши відео, ви зможете оцінити всю височину цитати самого «Германа»:

«К вере я пришел в юном возрасте 13 лет. Этому способствовало открытие храма напротив моего дома – храма архангела Михаила в Тропареве, известного многим москвичам по фильму «Ирония судьбы, или С легким паром».

Крім того, у процесі виявлення російських шпигунів, які здійснюють по всьому світу розвідувально-підривну діяльність під різними видами прикриття, в поле зору співробітників Центру Миротворець, також, потрапив Шаповалов Ігор Петрович — другий секретар посольства РФ в Україні, який займав цю посаду з 2008 по 2014 роки.
Згідно з розробленою  методикою виявлення російських шпигунів, Шаповалов повністю ідентифікувався, як співробітник або агент російських спецслужб.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя здесь