За останнє десятиліття світове співтовариство захлеснула хвиля тероризму. Лідери терористичних угруповань сіють страх і паніку по всьому світу, використовуючи як перевірені, так і нові форми і методи. На наш превеликий жаль Україну також торкнулася проблема, пов’язана з тероризмом. Перш за все він заснований на великоросійському шовінізмі і націоналізмі. З ним Україна бореться вже три роки на сході нашої країни з місцевими сепаратистами, бойовиками і регулярними військами РФ.

Існує і політичний, який привніс в Україну лідер партії «Рух нових сил» — Михайло Саакашвілі, вигнаний волелюбними грузинами, як і його побратим Віктор Янукович. Так буває, коли у окремих політиків не вистачає сил і розуму, вони вдаються до м’яко кажучи злочинним діям в ім’я того, щоб здобути владу. Завдання мінімум — насолити народу, який не сприймає їх як політиків, як максимум — сіяти хаос і руйнування своїми діями. Особа без паспорта з грузинським корінням не став вдаватися до поширених способів терору, використовуючи вибухові пристрої, запальні суміші, або наїзд вантажівок на мирних громадян. Він поступив хитріше. Почитав історію, освіжив в пам’яті події 2001 року в США, коли масово поширювалися поштою анонімні листи, що містять спори сибірської виразки. Ось у Міхо (так називають Михайла Саакашвілі у соціальних мережах) і дозрів злочинний підлий план. Як всі пам’ятають, через конвертів в США був страшний переполох, а винуватців біотероризму, так і не знайшли.

Ця ідея Саакашвілі і його головорізів з «Донбасу» відморозка Семенченко з гаркавим Єгором Соболєвим дуже сподобалася. Адже вони звикли по життю, накоїти справ, зачаїтися і не понести заслуженого покарання, прикриваючись то виборцями, то недоторканністю, то добровольцями. Речі Саакашвілі нікому не зрозумілі, а думки в його голові хаотичні і не послідовні, їх природу зрозуміти складно, тому навіть він не може пояснити, чому свій шлях терору в Україні, а точніше біотероризму, він почав з мирного міста Дніпро. За даними перевірених джерел в правоохоронних органах в поштові відділення міста з середини листопада почали надходити конверти анонімного змісту з порошком білого, червоного, сірого та інших кольорів веселки. Крім того, до нього додавалися записки з погрозами про припинення політичного переслідування лідера партії РНС Михайла Саакашвілі. В іншому випадку, білий порошок з вірусом «Марбурга» буде відісланий кривдникові з «найкращими побажаннями» якнайшвидшого одужання.

Хто не знає, противірусного лікування або вакцини від цієї зарази не існує. На щастя, в результаті проведених лабораторних досліджень, розісланий білий порошок в конвертах не носить загрози для життя, тому що містить суміш кави, цукру і перцю. Це більше психологічний вплив на населення, правоохоронців і владу. Даний крок Саакашвілі викликаний страхом, адже земля під ногами тремтить (а скоро буде горіти), рейтинги стрімко падають, особливо в Дніпрі і його в будь-який момент можуть вислати з країни слідом за головорізами з банди «Донбас». Хочеться ще раз звернутися Вас до розуму, пан Саакашвілі. Розумію, що Ви і розум речі не сумісні, але все ж схаменіться, подивіться, що творите! Ваше непереборне бажання здобути владу в нашій країні за допомогою терору приведе вас або до депортації, або до тюремних катівнях. Треба ж мати міру і совість, а не опускатися до рівня злочинця в ім’я посад, грошей і влади. Так само, звертаюся до регіональних представників РНС. Не слухайте вашого холостого патрона, він вже ніколи не вистрілить в українській політиці. Лікуйте краще вірус «Марбурга» в ваших головах або трипер з сифілісом після спільного купання з грузином в басейні і парилки з сауною «Рівер клаба» пана Малишка.

P.S. «Від аноніма з поштової скриньки»